Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Konseri
30 Ekim 2018 12:56
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Özel Konseri

Dinar Belediyesi tarafından düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” kutlamaları kapsamında ünlü sanatçı Çiğdem Gürdal sahne aldı.

Dinar Park Ala konferans salonunda düzenlenen programa Belediye Başkanı Saffet Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Küpeli, CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er, ADD Başkanı Kenan Özdemir çok sayıda vatandaş ve sanatseverler katıldı. Konser öncesinde günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Cumhuriyetin 95. Yılını kutlamaktan çok büyük onur ve gurur duyduğunu belirterek şunları söyledi; “Değerli hemşerilerim 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı canı gönülden kutluyorum. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurduğu Cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır. Aziz Türk Milletimiz Cumhuriyet ve değerlerine sonuna kadar sahip çıkacaktır. Allah yüce milletimizin birlik ve beraberliğimizi bozmasın Şehitlerimize Allah’tan rahmet geride kalan ailelerine sabırlar diliyorum. Kahraman Gazilerimize de sağlık sıhhatli uzun ömürler dilerim.” Dedi. Konuşmanın ardından sahneye çıkan ses sanatçısı Çiğdem Gürdal davetlilere unutmayacak bir konser verdi. Sanatçı Gürdal merakla bekleyen Dinarlı davetlileri coşturdu. Türk Sanat Müziğinin en seçkin eserlerini ve Atatürk’ün en sevdiği şarkıları Dinarlılar için seslendirdi.  Programda Belediye Başkanı Saffet Acar ile de düet yapan Çiğdem Gürdal, Başkan Acar’la birlikte “Çok Geceler Bekledim”  ve  “Ela Gözlerine Kurban Olduğum” adlı eserleri davetlilere seslendirdiler.  Gürdal, konser boyunca kendisine eşlik eden Dinarlılara teşekkür etti.

Konser sonunda ise ses sanatçısı Çiğdem Gürdal’a Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar gecenin anısına plaket takdim etti. Dinar Emniyet Müdürü Halil İbrahim Küpeli ise sanatçı Gürdal’a çiçek takdim etti.