Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

ACAR: “BÖLGE, MİLLETVEKİLİ OLMAMI İSTİYOR”
30 Ocak 2015 9:22
ACAR: “BÖLGE, MİLLETVEKİLİ OLMAMI İSTİYOR”

ACAR: “BÖLGE, MİLLETVEKİLİ OLMAMI İSTİYOR”

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, isminin Milletvekilliğinde anılması konusuna açıklık getirdi. Başkan Acar, bölge halkı bizi milletvekili görmek istiyor bu işler nasip kısmet işi günün ne getireceğini bilmiyoruz şeklinde açıklamalarda bulundu

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, isminin Milletvekilliğinde anılması konusuna açıklık getirdi. Başkan Acar, “Bu işler nasip kısmet işidir bu işler şu demeye gelmiyor henüz bunları konuşmaya daha erken ama ben 61 yaşımdayım kendimi bildim bileli bu memlekete hizmet etmek noktasında bir gayret içerisindeyim dedi.

“BU ÜLKEYE FAYDALI OLMAK ZORUNDAYIZ”

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar konuşmalarını şu şekilde sürdürdü “Hep söylüyorum mezara kadar da bu ülkeme beldeme yöreme hizmet için gayret göstereceğim. Öbür dünyada cenabı Allah sen kaç para kazandın diye sormayacak sen ne yaptın diye onu soracak e Allah’ım bir ay izin verde yapıp geleyim yok dündün de kaldı dedi. Acar, “ dolayısıyla mutlaka yaşadığımız süre içerisinde insanoğlu insanlığa faydalı olmak zorunda vefa borcumuz var bu ülkeye herkes faydalı olacak benimde felsefem bu insanları mutlu edebilme insanların işini görebilme insanlara faydalı olabilmek adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz hatta zorundayız diye düşünüyorum dedi.

“BÖLGE MİLLETVEKİLİ OLMAMI İSTİYOR”

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar “Afyonkarahisar da güney diye tabir ettiğimiz Dinar gerçekten oy potansiyeli çok yüksek olan bir yer buraya kim bağlı Dazkırı, Başmakçı, Evciler, Gökçek, Kızılören, bu yöreden mutlaka bir milletvekilinin çıkması lazım. Afyonkarahisar’ın güney cephesi dediğimiz yerden şuan milletvekili yok dolayısıyla biraz önce saydığım ilçelerin beldelerin büyük ısrarları söz konusu kendilerinin bana Milletvekili olmam konusunda bir tavsiyeleri oldu. Böyle büyük bir arzuları var daha doğrusu dediğim gibi daha erken zannederim Aralık aylarının sonlarına doğru netleşir günün ne getireceğini bilmiyoruz” dedi.

DOĞRU YERDE DOĞRU İNSANLARIN OLMASI LAZIM

Bende bir görev hastalığı var bugüne kadar ne yaptınsa en iyisini yapmaya çalıştım benim için bir şey ya vardır ya yoktur diyen Başkan Acar, “ kaldı ki ben sanayiciyim benim iki tane iş yerim var bir tane fabrikam var hep söylüyorum aynı şeyleri bu memlekette yaşıyor isek herkesin gücü oranında bu memlekete vefa borcu var. Bende elimden geldiğince dilimin döndüğünce gücümün yettiğince hizmet etmeye çalışıyorum dedi. Acar “Doğru yerde doğru insanların olması lazım ben hep onu söylüyorum kim olursa olsun ama doğru yerde doğru insanların olması gerekiyor. Mutlaka işe göre adam politikası uygulanması lazım zaten işe göre adam politikasını uygularsanız mesele kökten çözülmüş olur zaten” dedi.