Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

ACAR İKİ FUTBOL TAKIMI İLE BİR ARAYA GELDİ
05 Nisan 2015 7:26
ACAR İKİ FUTBOL TAKIMI İLE BİR ARAYA GELDİ

ACAR İKİ FUTBOL TAKIMI İLE BİR ARAYA GELDİ

Dinar Adli personel futbol takımı ve Dinar Marsyas Masterler futbol takımına Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından Suçıkan Park tesislerinde bir kahvaltı programı düzenlendi.

Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Jandarma Karakol Komutanı Üst. Teğ. Mutlu Tokmak, Askerlik Şube Başkanı Üst. Teğ. Ali Azyaman, Adli personel futbol takımından; Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Cumhuriyet Savcısı Arif Kaplan, Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Hür, Asliye Hukuk Hakimi Erol Tekin, Ağır Ceza Mahkeme Üyesi Hakim Oğuzhan Seçkin, Ağır Ceza Mahkeme Üyesi Alper Elmas, Dinar Marsyas Masterler futbol takımından; Dinar Spor Kulüp Başkanı Fatih Karataş, Dinar Spor Teknik Direktörü Sabahattin Aksu, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel, İlçe Gençlik Spor Müdürü Doğan Çakır, Dinar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Gültekin Koçer, Muammer Mazlum, Ahmet Uğur, Dinar Devlet Hastanesi memuru Mustafa Yıldız, Atatürk Ortaokulu Baş Müdür Yardımcısı Said Duman ve Tamer Gökçe katıldı.

Alınan bilgiye göre, Dinar Adli personel futbol takımı ve Dinar Marsyas Masterler futbol takımı ile her hafta Perşembe akşamları halı sahada futbol maçı yapıldığı ve bu etkinliğin devam ettiği öğrenilirken, kaynaşma amacı ile düzenlenen programda kahvaltı sonrasında futbol konuşuldu. Dinar Spor Kulüp Başkanı Fatih Karataş, Dinar Belediye Spor Futbol takımının şu anki durumu ve çalışmaları hakkında da Başkan Acar’a ve etkinliğe katılan heyete bilgi verdi. Samimi ve sıcak atmosferde gerçekleşen programda Başkan Saffet Acar, birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajı veren bu tür aktivitelerin devam edeceğini ifade etti.

masteradl1 masteradl2