Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

ACAR İNCELEMELERDE BULUNDU
26 Haziran 2015 12:35
ACAR İNCELEMELERDE BULUNDU

ACAR İNCELEMELERDE BULUNDU

Dinar Belediyesi fen işleri müdürlüğü ve park bahçe ekipleri tarafından park, bahçe, havuz kenarları ve refüjlerde kullanılması amacıyla İzmir Bayındır ilçesinden 31.817 adet değişik renk ve türlerde çiçek getirildi. Belediye tarafından getirilen çiçekler Mimar Merve Önem tarafından düzenlemesi yapılıyor ve alanları belirlenerek dikim işlemi sürüyor.

İlçemiz Suçıkan Park tesisleri başta olmak üzere yol ve kavşak refüjlerinde ve parklarda yapılan çalışmaları Belediye Başkanı Saffet Acar incelemelerde bulundu. Ayrıca Acar, suçıkan tesislerinde belediye ekipleri tarafından yapılan ahşap görünümlü kendinden tahliyeli mini süs havuzuda inceledi. Belediye ekipleri tarafından Dinarın belirlenen alanlarında çiçek dikim işlemi sürerken, yine belediye ekipleri tarafından da asri mezarlık, iyaş kavşağı, yol kenarlarında ve boş alanlarda kuru ve yabani otların biçimi yapılıyor.

suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme1  suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme8 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme7 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme6 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme5 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme4 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme3 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme2suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme9