Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

ACAR YAZ SPOR OKULUNA ZİYARETTE BULUNDU

20 Ağustos 2015 13:49

ACAR YAZ SPOR OKULUNA ZİYARETTE BULUNDU

DİNAR BELEDİYESİ KAPALI SPOR TESİSLERİ YAZ SPOR OKULU

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Dinar Belediyesi bünyesinde bulunan Belediye Kapalı Spor Tesislerinde devam eden Yaz Spor Okulunu ziyarette bulundu.

Dinar Halk Eğitim Merkezi müdürlüğü ve Dinar Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okuluna Belediye Başkanı Saffet Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek ile birlikte ziyarette bulundu. Başkan Acar, ilk olarak Tesis Amiri İbrahim Gökçe’den tesis hakkında genel bilgi aldı. Kapalı Spor Salonu bölümlerinde Belediye Zabıta Memuru Şemsettin Er ile birlikte ziyaretlerde bulunan Acar, öğrencilerin çalışma aktivitelerini yakından takip etti. Eğitmenliğini Cemalettin Bozkurt’un yaptığı Boks salonuna gelen Acar, Bozkurt tarafından verilen boks antrenmanları takip edildi. Yine Cemalettin Bozkurt ve Milli Güreşçi Baki Öztürk tarafından 10 – 12 yaş öğrencilere verilen güreş antrenmanlarını izleyen Acar, burada öğrenciler ile sohbet etti. Yaz Spor Okulu kapsamında; Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi ve Badminton kursları kapsamında Başkan Acar, eğitmenleri olan; Yakup Topcan, Huriye Topcan, Şener Sevyurt ve Burhan Erdal ile bilgi alışverişi ve istişarede bulunarak öğrenciler hakkında bilgi aldı. Alınan bilgiye göre; Boks kursunda bay bayan karışık 12 öğrenci, Güreş kursunda 10 – 12 yaş arası yaklaşık 40 öğrenci, Basketbol’da bay bayan karışık 30, Voleybol kursunda genç kızlar 30, Badminton ve Masa Tenisi kursunda ortalama 40 öğrenci olduğu bilgisi alındı. Başkan Acar son olarak belediyemizin işletmekte olduğu Fitness Antrenman Spor Salonuna gelerek eğitmen Barış Menekşe ile salon hakkında bilgi aldı. Menekşe tarafından yaklaşık 90’a yakın üye olduğu öğrenildi. Yapılan görüşmede, Fitness Antrenman Spor Salonun da eksik olan ve alınması gereken malzemeler hakkında istişare yapıldı. Belediye Başkanı Saffet Acar, tesiste görev yapan personel ve eğitmenlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek kendilerine belgelerini takdim etti. Ardından yaz spor okuluna gelen tüm öğrencilere 200 adet tshirt 200 adet şapka dağıtıldı.

yazsporokulubaşkanziyaret-1 yazsporokulubaşkanziyaret-25 yazsporokulubaşkanziyaret-24 yazsporokulubaşkanziyaret-23 yazsporokulubaşkanziyaret-22 yazsporokulubaşkanziyaret-21 yazsporokulubaşkanziyaret-20 yazsporokulubaşkanziyaret-19 yazsporokulubaşkanziyaret-18 yazsporokulubaşkanziyaret-17 yazsporokulubaşkanziyaret-16 yazsporokulubaşkanziyaret-15 yazsporokulubaşkanziyaret-14 yazsporokulubaşkanziyaret-13 yazsporokulubaşkanziyaret-12 yazsporokulubaşkanziyaret-10 yazsporokulubaşkanziyaret-9 yazsporokulubaşkanziyaret-8 yazsporokulubaşkanziyaret-6 yazsporokulubaşkanziyaret-5 yazsporokulubaşkanziyaret-4 yazsporokulubaşkanziyaret-3 yazsporokulubaşkanziyaret-2

DİĞER VİDEOLAR