Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

BAŞKAN ACAR’DAN GÜNDEM GAZETESİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
02 Nisan 2018 13:27
BAŞKAN ACAR’DAN GÜNDEM GAZETESİNE  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Dinar İlçemizde Yayın hayatına 2 yıl önce merhaba diyen haberin doğru ve tarafsız, farklı görüş ve düşüncelerin ise nesnel bir şekilde ortaya konularak halkımızı bilgilendirilip bilinçlendirilmesi gibi son derece önemli bir görevi ifa etmektedir. İlçemizde vatandaşın istek ve taleplerini yetkililere duyurarak sorunları çözme noktasında ortak hareketle, başarıyı yakalayan gazetecilik anlayışıyla Gündem Gazetesi halkımızın hizmetinde yayın hayatımıza devam ediyoruz.

Bu günkü ziyaretçimiz Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar oldu.

Başkanımız Sayın Saffet Acar’ın Dinar için neler yaptıklarını kısaca özetleyelim

Dinarımızın hizmetkârı olan, Dinar Sevdalısı,  9 yıl boyunca Dinar Belediye Başkanlığında hiçbir vatandaşı üzmeden, kırmadan mütevazı bir yönetim şekliyle görev yapmaya devam eden Başkan Saffet Acardır. Meyve Suyu Fabrikası, Çuval Fabrikası, Vagon Fabrikası, Votka Fabrikası gibi fabrikaları Dinarımıza kazandıran, birçok vatandaşımıza iş veren, gönüllerin Başkanı Saffet Acardır.  Dinar ilçemizi güzel, yaşanabilir bir şehir haline  getiren ayrıca sanayici biri olarak fabrikalarıyla birçok vatandaşımızın iş kapısı olan Sayın Saffet Acar beyefendi ile Dinarımızın geçmişi ve geleceği hakkında birçok konuya değindik. Yaptığımız konuşmalar neticesinde Dinar ilçemizde sanayici/fabrikatör dendiği zaman Türkiye’de Dinarımızın ismini altın harflerle yazdıran Başkanımız, “Dinar’a nasıl bir fabrika daha açarım”, ‘’100-200 kişiye daha  nasıl ekmek kapısı olurum’’ diye gece gündüz düşünmekteyim diyerek duygulandıran Başkanımız Acar “söz konusu Dinar olduğunda her şeyi yapmaya hazırım” dedi.

Başkanımız Sayın Saffet ACAR; Dinar ilçemizde birçok okul ve camiye de bağış olarak arsasını veren, ilçemize yatırım yapmak isteyen iş adamlarıyla sürekli görüşmelerde bulunan, halkımız tarafından çok sevilen saygı duyulan, 9 bin küsur oy ile Dinar’da bir ilki gerçekleştirerek üst üste ikinci defa başkan seçilen, halkın bu sevgisini yüksek bir oy ile kazanmıştır.

Eğitimde hiçbir okulu ayırmadan,öğrencilerimizin başarı seviyeleri yükselsin diye gayret gösteren okullarımıza yardım eden , Sağlık konusunda belediye binasında sağlık hizmeti veren,  İlçe dışında yaşayan vatandaşlarımızın cenazesini getirmesi veya sağlık konuları için ambulans ve  cenaze aracı hizmetlerini sonuna kadar vatandaşa sunan bir başkan…

Yine sağlık konusunda Dinar’ımıza kazandırdığı kapalı spor salonunda sağlıklı yaşam konusunda eğitimler başlatan, yaşlılarımız için Alzhemier  evi gibi birçok alan da başarılı girişimlerle halka hizmet ve destekte sınır tanımayan bir başkan Saffet ACAR…

Acar;Dinar’ımıza en iyi hizmeti verebilmek için her zaman hazırım sizlere de tarafsız bir şekilde yayın yaptığınızdan dolayı çok teşekkür eder yayın hayatınızda başarılar dilerim dedi.

Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tahsin Baytar, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek Başkan Acar’a teşekkür etti.