Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

DİNAR, FATİH ÇETİNKAYA’YI BAĞRINA BASTI
30 Mayıs 2015 12:09
DİNAR, FATİH ÇETİNKAYA’YI BAĞRINA BASTI

DİNAR, FATİH ÇETİNKAYA’YI BAĞRINA BASTI

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar’ın Dinar İlçesinde seçim çalışmalarını sürdürdü.

Dinarda Pazar yerindeki esnafları ve pazara çıkan vatandaşlarla buluşan Çetinkaya’ya Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’da eşlik etti.Dinar’da Çetinkaya’yı gören esnaf ve vatandaşlar Çetinkaya’ya büyük ilgi göstererek sevgi gösterisinde bulundu.

Pazar esnafının ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Çetinkaya’ya vatandaşlar ürünlerin ateş pahası olduğunu Pazar esnafı ise ürünlerin hem satıcı hem de alıcı tarafından pahalı olduğu söylendi. Vatandaşların pazara getirdikleri çantaları dolduramadıklarını aktaran vatandaşlar alım gücü olmayınca, bu durumdan esnafta şikayetçi durumda dediler.

 

“Vatandaşlarımız artık evlerine Pazar harcamalarını dahi zar zor yapıyor,esnafta bu durumdan memnun değil Pazar esnafının eline gelen mal en az iki el değiştiriyor. Her el değiştiğinde fiyat biraz daha yükseliyor durum böyle olunca da bunun faturası hem vatandaşa hem de esnafa yansıyor arada parayı götüren sebze ve meyve tüccarları oluyor. Kardeşlerim sizin bu durumda olmanız mevcut AKP hükümetinin uyguladığı ekonomi politikasıdır.   Eskiden bir gün çalışıp üç gün zor harcıyordunuz şimdi ise kazandığınız paranın bırakın Pazar parasına yetmesini, alışveriş sonrasında bir bakıyorsunuz ki aldığınız ürünle harcadığınız parayı kıyasladığınızda ihtiyacınızın ancak yarısı karşılamışsınız. Bizler seçim beyannamemizde söz verdiğimiz gibi, nasip olurda iktidarda olursak sizlerin daha iyi bir durumda olmanız adına elimizden ne geliyorsa yapacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.Asgari ücretli , çiftçi, esnaf, memur, işçi ve köylü kardeşlerimizi hak ettiği imkanlara kavuşturmak bizim boynumuzun borcudur. AKP‘li vekil adayları  her fırsatta yol yaptık, baraj yaptık, köprü yaptık, hızlı tren yaptık,şunu yaptık , bunu yaptık diyor neden birisi kalkıp ta demiyor biz asgari ücreti şu kadar yapacağız memur maaşı şu kadar olacak emekli maaşı bu kadar olacak diye. Kendilerine geldiği zaman kepçe ile sizlere geldiği zaman bırakın kaşıkla vermeyi çay kaşığı ile veriyorlar kepçe ile geri alıyorlar madem alacaksınız neden veriyorsunuz? Allah rızası için bir kerede vatandaşın menfaatine olan bir şey söyleyin de insanlar size niçin oy vereceğini düşünsün.Gittiğimiz Afyonkarahisar’ın her karış toprağında, kimse ben halimden memnunum biz hükümetimizden memnunuz demiyor. Biz yalan mı söylüyoruz ? işte gelin sizde şahit olun. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak halkın menfaatine olan her şeye, destek veririz ama halkın zararına olan tüm işlerde, kim olursa olsun karşılarında bizi bulur. Kardeşlerim gelin 7 Haziran’da Ülkeyi beraber yönetelim sizlerin menfaati bizim menfaatimizdir.7 Haziran’da AKP hükümetine şamarı atalım atalım ki kendilerine gelsinler biz nerde yanlış  yaptık diyerek düşünsünler.”Dedi

fatihcetinkaya (2) fatihcetinkaya (27) fatihcetinkaya (26) fatihcetinkaya (25) fatihcetinkaya (24) fatihcetinkaya (23) fatihcetinkaya (22) fatihcetinkaya (21) fatihcetinkaya (20) fatihcetinkaya (19) fatihcetinkaya (18) fatihcetinkaya (17) fatihcetinkaya (16) fatihcetinkaya (15) fatihcetinkaya (14) fatihcetinkaya (13) fatihcetinkaya (14) fatihcetinkaya (13) fatihcetinkaya (12) fatihcetinkaya (11) fatihcetinkaya (10) fatihcetinkaya (9) fatihcetinkaya (8) fatihcetinkaya (7) fatihcetinkaya (6) fatihcetinkaya (5) fatihcetinkaya (4) fatihcetinkaya (3)