Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

DİNAR’DA RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ
24 Eylül 2015 15:47
DİNAR’DA RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

DİNAR’DA RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Dinar’da Kurban Bayramı Resmi Bayramlaşma Töreni, Belediye Başkanlık makamında Başkan Saffet Acar’ın Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Yönetimini, Meclis üyelerini, belediye personelini, esnaf ve vatandaşları kabulü sonrasında İlçe Hükümet Konağı Kaymakamlık Makamında gerçekleşti.

Dinar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin’in ev sahipliği yaptığı bayramlaşma törenine Afyonkarahisar Milletvekilleri, Belediye Başkanı Saffet Acar, Garnizon Komutanı Mutlu Tomak, HSYK Üyesi Muharrem Özkaya, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Isa Sağbaş, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Resmi bayramlaşma programı sonunda Dinar İlçe Protokolü, Buhurcular Huzur Evi ziyaret edildi. Her yıl olduğu gibi bu yılda da yaşlı vatandaşları unutmayan ilçe protokolü Buhurcular Huzur Evinde kalan yaşlı vatandaşlar ile bayramlaşarak onların dert ve sorunlarını dinledi.

Ve kendilerine daha nice güzel bayram geçirmeleri temennilerinde bulundular.

resmibyramlsmakurban (1) resmibyramlsmakurban (19) resmibyramlsmakurban (18) resmibyramlsmakurban (17) resmibyramlsmakurban (16) resmibyramlsmakurban (15) resmibyramlsmakurban (14) resmibyramlsmakurban (13) resmibyramlsmakurban (12) resmibyramlsmakurban (11) resmibyramlsmakurban (10) resmibyramlsmakurban (9) resmibyramlsmakurban (8) resmibyramlsmakurban (7) resmibyramlsmakurban (6) resmibyramlsmakurban (5) resmibyramlsmakurban (4) resmibyramlsmakurban (3) resmibyramlsmakurban (2)