Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

EMİRDAĞ BELEDİYESİNDEN ZİYARET
25 Mart 2015 9:46
EMİRDAĞ BELEDİYESİNDEN ZİYARET

EMİRDAĞ BELEDİYESİNDEN ZİYARET

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın ve beraberinde bulunan belediye meclis üyeleri ile birlikte Dinar Belediyesi başkanlık makamına gelerek Başkan Saffet Acar’a nezaket ziyarette bulundular. Yapılan ziyarette Afyonkarahisar’dan MHP Milletvekili Aday Adayı Dinarlı hemşehrimiz Av. Ramazan Zeybek’te hazır bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Abdil Demiral ile Afyonkarahisar’a bağlı ilçelere ziyaretlerde bulunan ve yapılan gezide Dinar’a da gelen Başkan Kargın ve beraberinde bulunan heyet, MHP Milletvekili Aday Adayı Demiral hakkında Başkan Saffet Acar’a bilgi verdi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Saffet Acar, Haziran ayında gerçekleşecek olan genel seçimin çok önemli olduğunu belirterek bu kapsamda bayanlara çok iş düştüğünü ifade etti. Acar, Dinar’da daha önce yapılan yerel seçimlerden de örnek göstererek, bayanların siyaset içerisinde ki aktif rollerinin büyük olduğunu dile getirdi. Başkan Acar, birinci ve ikinci başkanlık döneminde yapılan ve ileriye dönük yapılacak projeler hakkında, Bayanlar Meclisi çalışmaları, Dinar Organize Sanayi Bölgesinin şu anki durumu ve pozisyonu hakkında, engelli vatandaşlara yönelik çalışmalar ve belediye sosyal sorumluluk projeleri hakkında Başkan Kargın’a ve heyete bilgi sundu.

Dinar Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları basından takip ettiğini ve yapılan çalışmaları kendilerine örnek olarak aldıklarını ifade eden Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, Dinar Belediyesinin şu anki uygulaması olan cenaze timi ve hizmetlerini ve ‘hoş geldin bebek’ adı altında ki sosyal sorumluluk projesini uygulamaya koyduklarını belirtti. Başkan Kargın, Emirdağ Belediyesi çalışmaları hakkında da Acar’a bilgi verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İbrahim Acar’da yapılan görüşmeye iştirak ederek Başkan Saffet Acar, Milletvekili Aday Adayı Av. Ramazan Zeybek, Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın ve beraberinde ki heyet ile genel seçimler hakkında istişarede bulundu. Yapılan görüşmede konu başlıkları olarak; Dinar ve bölgesi durum analizi, seçime hazırlık ve seçim çalışmaları, Milliyetçi Hareket Partisi 11. Olağan Kongresi ve önceki seçimler örnek gösterilerek yapılan hatalar ve doğrular değerlendirildi. Dinar MHP ilçe teşkilatının Afyonkarahisar’da çok güçlü olduğunun altını çizerek bir konuşma yapan Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, birlik ve beraberli mesajı vererek herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapması gerektiğini belirtti. Yapılan ziyaret, bilgi alışverişi ve istişare olarak son buldu.

kargın01 kargın02 kargın03 kargın04 kargın05