Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

FESTİVALDE BAYANLAR MECLİSİ
21 Mayıs 2015 15:51
FESTİVALDE BAYANLAR MECLİSİ

FESTİVALDE BAYANLAR MECLİSİ

Günsel Acar başkanlığında ki Bayanlar Meclisi, geçtiğimiz 6 Mayıs Hıdırellez etkinlikleri sonrasında Marsyas Festivali etkinliklerinde de yardıma muhtaç çocuklar için çalışmalarını sürdürdü.

Suçıkan Parkta Hıdırellez etkinliklerinde kermes açan Bayanlar Meclisi, Festival günlerinde de belediye hizmet binası önüne açılan stant parkta yerlerini alarak bayanlar meclisi üyeleri ve gönüllü bayanlar tarafından yardıma muhtaç çocuklar yararına satış görevini sürdürdü. Suçıkan Park tesislerinde yaz boyunca çalışmalarına devam edecek olan bayanlar meclisi, kendi el işlemeleri ve esnaflar tarafından satılması için verilen çeşitli eşyalardan elde ettikleri geliri çocuklar yararına kullanmak için 6 yıldır hizmetlerine devam ediyor. Marsyas Festivali etkinlikleri çerçevesinde özverili çalışmalarından dolayı Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar’a ve meclise üye olan bayanlara Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından teşekkür belgeleri verildi.

fst-byn1 fst-byn13 fst-byn12 fst-byn11 fst-byn10 fst-byn9 fst-byn8 fst-byn7 fst-byn6 fst-byn5 fst-byn4 fst-byn3 fst-byn2