Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

KAYMAKAM KULA’DAN ZİYARET
28 Şubat 2015 11:37
KAYMAKAM KULA’DAN ZİYARET

KAYMAKAM KULA’DAN ZİYARET

Eski Dinar, şu anda ise Kütahya Gediz ilçesinde görevini sürdüren Kaymakam Avni Kula, beraberinde bulunan Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu ile birlikte Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a ziyarette bulundu.

Isparta’ya bir görev nedeniyle intikal eden Kaymakam Kula ve Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın makamına uğrayarak nezaket ziyaretinde bulundu. Kısa süren ziyarette, Kaymakam Avni Kula Gediz ilçesi hakkında ve kaymakamlık tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Saffet Acar, birinci başkanlık döneminde Sayın Kula ile çok iyi çalışmalar yaptığını ve kendisinin çok duyarlı bir kişi olduğunu ifade etti. Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu ile karşılıklı soru cevap olarak yapılan sohbette Acar, Dinar Belediyesinin çalışmaları, doğalgaz programı, Organize Sanayi Bölgesi alanı ve yatırımları, muhasebe, imar, içme suyu ve tahsilâtlar hakkında teknik bilgi verdi.

İçme suyu tahsilâtı ve beraberinde alınan atık su bedelinin, kendi belediyelerine göre çok ucuz olduğunu belirten Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, Dinar Belediyesinin su tahsilât oranın yüzde 94 olmasının çok büyük bir başarı olarak değerlendirdi. Başkan Saraoğlu, Gediz Belediyesi hakkında bilgi verdi. Yapılan ziyaret sonrasında Başkan Acar, Kaymakam Kula’yı ve Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu’nu yolcu etti.

akula01