Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

KÜTÜPHANELER HAFTASINDA ACAR’DAN ZİYARET
04 Nisan 2015 8:03
KÜTÜPHANELER HAFTASINDA ACAR’DAN ZİYARET

KÜTÜPHANELER HAFTASINDA ACAR’DAN ZİYARET

Kütüphaneler Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Saffet Acar, belediye binası üst katında bulunan Kütüphaneye ziyarette bulundu.

Kütüphaneler Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Saffet Acar, belediye binası üst katında bulunan Kütüphaneye ziyarette bulundu. Başkan Acar, Kütüphane Müdürü Halil İbrahim Belek ve personelle görüşerek kütüphane hakkında bilgi aldı. Kütüphanenin daha önceki yeri Fatih Okulu yanında bulunan binada iken, Başkan Saffet Acar’ın girişimleri ile belediye binasının üçüncü katına alınmış ve öncesinde ise tadilata alınarak yeni kütüphane için zemin hazırlanmıştı. Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatı ile belediyenin üst kısmında bulunan yerde boya, badana, alçı dekorasyon, tuvalet ve lavaboların yenilenmesi, elektrik ve su tesisatının baştan aşağı değiştirilmesi ve kapıların yenilenmesi ile Dinar’a yeni kütüphane yeri kazandırıldı. Burada ki amacın kütüphane yerinin merkeze çekilerek tüm vatandaşlara hitap etmesi olduğunu belirten Başkan Saffet Acar, kendi başkanlık döneminde Denetimli Serbestlik Müdürlüğünü ve Halk Sağlığı Toplum Merkezini de belediye binası bünyesine kazandırarak, belediye hizmet binasının aktivesini hızlandırmak olduğunu kaydetti. Kütüphane Müdürü Halil İbrahim Belek belediye tarafından yapılan yer temini için teşekkürde bulundu. Belek, Başkan Acar’a kütüphane binası içinde yer alan bölümleri gezdirerek bilgilendirme ve tanıtım yaptı. Ayrıca Kütüphane Müdürü Halil İbrahim Belek, ilçe Kaymakamı Mustafa Şahin ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşmelerde bulunduğunu, bu kapsamda ilçede bulunan Cumhuriyet Meydanında Kütüphaneler Haftası nedeniyle Cuma günü bir saat sesiz okuma programı düzenleyeceklerini belirtti.

Yapılacak etkinlikten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Saffet Acar, yapılan istişare sonrasında kütüphane için yapılabilecek bir şey varsa her zaman hazırım ifadesini kullandı.

kütüpanezyrt2 kütüpanezyrt9 kütüpanezyrt8 kütüpanezyrt7 kütüpanezyrt6 kütüpanezyrt5 kütüpanezyrt4 kütüpanezyrt3