Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

MARSYAS FESTİVALİNİN 2. GÜNÜ
21 Mayıs 2015 15:06
MARSYAS FESTİVALİNİN 2. GÜNÜ

MARSYAS FESTİVALİNİN 2. GÜNÜ

Festival Dolu Dolu Yaşanıyor

6. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali ikinci gününde de dolu dolu geçti. Bu yıl festivalin büyük bir bölümünün belediye hizmet binası önünde yapılması vatandaşlar tarafından da çok iyi oldu. Belediye tarafından kurulan stantlarda ise esnaflar para kazanmaya başladı.

Festivalin ikinci gününde konserler damga vurdu. Bu sene üçüncü kez Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivaline katılan Sanatçı Efecan Şengül Türk HalkMüziği Konseri sundu. Yine Hemşerimiz Dinar’ın Yeşilhüyük Köyünden olan Ali Kurtuluş Saylı ise davetlilere Rock Müzik konseri sundu.

Festival ikinci gününde saat 15.30’da İyaş Sinema Salonunda Düo Piyano Selin Şekeranber ve Yudum Çetiner konserleriyle başladı. Saat 17.00’da ise Belediye önüne kurulan platformda Ali Sayli sahne aldı. Anadolu’dan ezgiler topluluğu, Efecan Şengül ve Nida Ateş Türk Halk Müziği konserleriyle devam eden gecede davetliler adeta müziğe doydu. Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar altıncısını düzenledikleri festivalin ikinci ve üçüncü günlerinde konserlerin çok yoğun olduğunu ve Dinar halkının müziğe doyduğunu belirtti.

2fest-knsr1 2fest-knsr16 2fest-knsr15 2fest-knsr14 2fest-knsr13 2fest-knsr12 2fest-knsr11 2fest-knsr10 2fest-knsr9 2fest-knsr8 2fest-knsr7 2fest-knsr6 2fest-knsr5 2fest-knsr4 2fest-knsr3 2fest-knsr2