MHP SEÇİM BÜROSU YOĞUN KALABALIKLA AÇILDI

MHP Seçim Bürosu Yoğun Kalabalıkla Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dinar Seçim Bürosu çok yoğun bir katılımla açıldı. MHP Afyon Milletvekili Kemalettin Yılmaz, MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Raşit Demirel, Milletvekili adayları Mehmet Parsak, Aziz Aslan ve Fatih Çetinkaya’nın katıldığı açılışta saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu.

MHP Seçim Bürosu açılışında bir konuşma yapan MHP İl Başkanı Raşit Demirel Dinar’ı Afyonkarahisar’ın kalbi olarak gördüklerini, Dinarlılar ile bir araya gelmekten çok büyük onur ve gurur duyduklarını belirtti.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ise yapığı konuşmada, 2009 ve 2014 Yerel Seçimlerinde Dinarlının gereken yerlere çok büyük bir ders verdiğini ve 7 Haziran’da ise milletin aynı dersi tekrarlayacağını ifade ederek şunları söyledi, ‘Çok değerli Dinarlılar, sizlerin desteği ile çıkmış olduğumuz bu yolda hep birlikte yürümeye devam edeceğiz. 7 Haziran’a kadar ev ev, kapı kapı dolaşarak zaferimizi ilan edeceğiz. Hepinize sonuna kadar güveniyor ve inanıyoruz’ dedi.

‘Dinar Bize Çok Büyük Gurur Verdi’

MHP Dinar seçim Bürosu açılışında konuşan Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Fatih Çetinkaya Dinar’ın kendilerine çok büyük gurur verdiğini ve Dinar’da bulunan kalabalığı görünce çok büyük şok yaşadığını söyledi. MHP’nin ve bu davaya gönül vermiş olanların büyük bir sevdası olduğunu kaydeden Çetinkaya konuşmasına şöyle devam etti, ‘Bizim sevdamız Tuna Nehrinde abdest alıp Çin Seddinde namaz kılıncaya kadar devam edecektir. Mevcut iktidar sizlerinde bildiği üzere çok yalan söylemeye başlamıştır. Bundan 4 yıl önce Afyon’da simit ve çay hesabı yapıp bunu düzelteceğini söyleyenler nerede? Yeşil mazot diye fiyatları düzelteceklerini söyleyenler verdikleri sözü tuttu mu? Gemilerde yanan mazot çiftçilerin yaktığı mazottan çok daha fazla. Ancak çiftçiye bir türlü bunu uygulamadılar. Bizim bir anamız var, Meral Akşener, namus abidesi bir hanımefendiye dil uzattılar. Demek ki bunlar sıkışmış ve gitme vakitleri gelmiştir. 7 Haziran’da bu millet bunlara hadlerini bildirecektir’ dedi.

Dinar, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler’in kendileri için ayrı bir yeri olduğunu ifade eden MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Aziz Aslan, bu bölgede çok çalıştıklarını ve bölgenin her geçen gün ayağa kalktığını söyledi. MHP’nin Dinar’da açık ara önde olduğunu da kaydeden Aslan şunları söyledi, ‘Bunlar ağlayarak iktidar oldu şimdi de milletin anasını ağlatıyorlar. Birçok vatandaş gördük, geçmişte bunlara oy vermiş ama bu dönem MHP’ye oy vereceğim diyen birçok kardeşimiz var. İnşallah MHP 7 Haziran günü iktidara gelecektir’ dedi.

MHP’nin birinci sıra adayı Mehmet Parsak ise Dinar’da yaptığı konuşmada, zafere çok az bir süre kaldığını, Dinar ve bölgesinin MHP’nin yanında olduğunu bildiklerini kaydetti.

MHP’nin mevcut Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz da Dinar’ın MHP’nin kalesi olduğunu, MHP’lilerin seçim bürolarında asla oturmayacağını, gece gündüz çalışarak MHP’yi iktidara taşıyacaklarını söyledi.

 

acilismhp1 acilismhp29 acilismhp28 acilismhp27 acilismhp26 acilismhp25 acilismhp24 acilismhp23 acilismhp21acilismhp22 acilismhp20 acilismhp19 acilismhp18 acilismhp17 acilismhp16 acilismhp15 acilismhp14 acilismhp13 acilismhp12 acilismhp11 acilismhp10 acilismhp9 acilismhp8 acilismhp7 acilismhp6 acilismhp5 acilismhp4 acilismhp3 acilismhp2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir