Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı
Saffet Acar | Dinar Belediye Başkanı

POPÜLER HABERLER

POPÜLER VİDEOLAR

OKUL AİLE BİRLİĞİ GECESİNE ACAR’DA KATILDI
15 Mart 2015 7:53
OKUL AİLE BİRLİĞİ GECESİNE ACAR’DA KATILDI

OKUL AİLE BİRLİĞİ GECESİNE ACAR’DA KATILDI

İlçemiz Fatih Mahallesi Toki evlerinde bulunan, Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Okulunda yeni okul aile birliği başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.

Yeni yapılan seçim ile Fatih Mahallesi Muhtarı Tuncay Karagöz tekrar okul aile birliğine seçildi. Muhtar Karagöz yapılan seçim sonrasında yeni yönetim kurulu üyelerinin ve okul yönetiminin tanışması ve kaynaşması amacıyla ilçemiz Park Ala konferans salonunda bir gece tertip etti.

Düzenlenen geceye; ilçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fahrettin Zobalı, Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal Okulu Müdürü Mehmet Öztürk, okul yönetimi ve okul aile birliği üyeleri tam kadro katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Fatih Mahallesi Muhtarı ve Okul Aile Birliği Başkanı Tuncay Karagöz konuşmasında şunları söyledi; “Biz tekrar göreve seçilen okul aile birliği yönetimi olarak öğretmenlerimiz ile tanışmak ve her zaman sıkıntılarda ve mutluluklarda yanlarında olduğumuzu göstermek adına böyle bir yemeği organize ettik. Okulumuz, ilçemizde başarılı ve her alanda adından söz ettiren bir okuldur. Bu anlamda emeği geçen herkese başta öğretmenlerimiz olmak üzere teşekkür ediyorum ve inanıyorum ki bu yeni dönemde de okulumuz başarıdan başarıya koşacaktır. Günümüzde çocuklarımızın ihtiyaçları, sorunları ve ihtiyaçları çok değişti. Bu beklentileri tek başına okulun, tek başına öğretmenlerin karşılaması mümkün değil. Artık ‘Okul Ali Birliği’ lafta kalacak bir değimden öte hayata geçirildiği takdirde başarıyı beraberinde getiren bir zorunluluktur. Biz bunun bilincinde bir okul aile birliği yönetim kurulu olacağımızın sözünü veriyor, çalışmalarında öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.” Dedi

Kaymakam Şahin ise, programa öğrenci velisi olarak katıldığını belirterek Fatih Mahallesi Muhtarı ve Okul Aile Birliği Başkanı Tuncay Karagöz’e ve yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkanı Saffet Acar ise yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi; “Okul aile birliği, hem okulun hem de öğretmenlerin veli adına her zaman yanında olmalıdır. Geleceğimizin teminatı gençlerimizi öğretmenlerimize veriyoruz, okula gönderiyoruz. Mutlaka her veli öğretmenin yanında olması gerekmektedir. Bu gece çok önemli, hem öğretmenlerimizin hem de velilerin kaynaşması, birlikte bir arada olması gerçekten beni son derece mutlu etti” diyerek Başkan Acar, her zaman öğretmenlerin yanında olduğunu belirtti.

Yapılan konuşmalar ve yemek ikramı sonrasında Marsyas Musiki Kültür Derneği üyelerince etkinliğe katılanlara Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği konseri vererek geceye renk kattılar. Düzenlenen program sonrasında Fatih Mahallesi Muhtarı ve Okul Aile Birliği Başkanı Tuncay Karagöz, Park Ala işletme sahiplerine yer temini ve Marsyas Musiki Kültür Derneğine katılımlarından dolayı çiçek takdim ederek teşekkür etti.

muhtarkarago01 muhtarkarago02 muhtarkarago03 muhtarkarago04 muhtarkarago05 muhtarkarago06 muhtarkarago07 muhtarkarago08 muhtarkarago09 muhtarkarago010 muhtarkarago011 muhtarkarago012