SUÇIKAN PARKA ÇOCUK OYUN VE OYUNCAK PARKI KURULDU

SUÇIKAN PARKA ÇOCUK OYUN VE OYUNCAK PARKI KURULDU

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatı ile ilçemiz Belediye Suçıkan Park Tesisleri piknik alanı bölgesine çocuk oyun ve oyuncak parkı kuruldu.

Özel bir firma olan Toysmars Oyun Grupları firması ile yapılan görüşmeler sonrasında çocuk oyun ve oyuncak parkı ilçemiz suçıkan alanına kazandırıldı. Kurulumu kısa sürede yapılarak tamamlanan çocuk oyun ve oyuncak parkı dört kademeden oluşuyor. Birinci bölümde oyun alan girişi, ikinci bölümde top havuzu oyun alanı, üçüncü bölümde oyun ve oyuncak aletleri alanı, dördüncü ve son bölümde ise zıp zıp oyun alanı bulunuyor. Suçıkan park tesislerine ziyarete gelen vatandaşların çocukları için yaptırılan modern çocuk oyun ve oyuncak parkının kurulumu sonrasında Başkan Saffet Acar incelemede bulundu. Yine Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatı ile 2015 yılı içinde on iki adet çocuk oyun parkı, dört adet fitnes spor aletleri grubu ilçemizin çeşitli mahallelerine kurulmuştur.

cocukoyuncakparkı1  cocukoyuncakparkı6 cocukoyuncakparkı5 cocukoyuncakparkı4 cocukoyuncakparkı3 cocukoyuncakparkı2 cocukoyuncakparkı7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir